Fotografovanie divých zvierat premietanie v Poluse

Kedy? Utorok 4.5.2010 o 18:30

Čo? Premietanie o fotografovaní divých zvierat

Kde? V kine nákupného centra Polus v Bratislave

Na dotyk od súboja medveďov grizly loviacich lososy na Aljaške, putovanie po stopách posledných jaguárov v brazílskom Pantanale, plavba na rozbúrenom mori v kŕdli loviacich Sulí, brodenie sa močiarmi floridských Everglades za vodným vtáctvom ale predovšetkým foto safari v africkej divočine Tanzánie, Kene a Botswany.
Čo všetko je možné zažiť pri fotografovaní divokých zvierat. Príbehy z nekončiaceho sa dobrodružstva z putovania za fotografiami divej prírody. Hľadanie výskytu ohrozených druhov, pozorovanie správania sa zvierat a čakanie na ideálnu kompozíciu, svetlo a akciu.
Čo sa odohráva za objektívom – komentáre zo zákulisia tvorby jedinečných záberov ohrozených druhov živočíchov a posledných prírodných krás nezasiahnutých ľudským konaním. Fotografovanie divých zvierat – dobrodružstvo, nebezpečenstvo, drina a pot ale hlavne radosť z krás prírody a túžba objavovať jej tajomstvá a zaznamenať ich.

Link: http://www.bubo.sk/premietania/

Leave a Reply

  

  

  

CAPTCHA Image

*

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>